KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11434718
nr 1143 4718
Leszek Sobocki
(f. 1934), Polen
Etsning, Leszek Sobocki (f. 1934), 1966, motivet: 32x25, signerad
Kondition: fuktskada
Leszek Sobocki, polsk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 november 2017
kl 18:08:15
6/11 21:31:53